strony www
fotografia

projekt i druk

Materiał drukowany to bezpośredni kontakt z odbiorcą. Indywidualny przekaz podkreślony strukturą papieru, oraz efektami takimi jak folia matowa, lakier UV, perforacja lub sztancowanie, wzmacnia wizerunek, podkreśla ekskluzywność, promuje produkt.
Z łatwością dociera do odbiorcy indywidualnego i masowego.
Reklama zewnętrzna - zwarta forma przekazu o intensywnym oddziaływaniu, eksponowana na dużej powierzchni.

Reklama prasowa emitowana w czasopismach, gazetach, katalogach targowych itp.
Specjalnością naszego wydawnictwa są publikacje reklamowe:

katalogi, foldery wydawane m.in. przy współpracy z Biurem Promocji Miasta Lublin

mapy reklamowe promujące branże motoryzacyjną i turystyczną, dystrybuowane poprzez sieć kiosków na terenie województwa lubelskiego
projekt graficzny DTP
projekt opakowań i etykiet
rysunek elektroniczny
W naszych usługach nie skupiamy się tylko na wykonaniu projektu. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa kompleksową usługę, od wstępnej wizualizacji, poprzez projekt i skład komputerowy, nadzór przebiegu produkcji w drukarni, aż do końcowego efektu w postaci dostarczenia gotowych druków np. katalogów, ulotek, opakowań itp. Specjalizujemy się w promowaniu istniejących i nowopowstałych firm oraz ich usług i produktów.

Sukces Twojej Firmy
to skuteczna, przemyślana reklama oparta na wiedzy i doświadczeniu zawodowców
Podczas prac projektowych analizujemy rynek i tendencje. Wspieramy budowę i rozbudowę marki oraz wzmocnienie jej pozycji poprzez wachlarz kompleksowych usług tworząc m.in. materiały POS.

Mieliśmy przyjemność projektować opakowania i etykiety dla największych lubelskich producentów takich jak: Polmos Lublin S.A. (projekt etykiet na Ajerkoniaki i Gorzką Żołądkową), Herbapol Lublin S.A. (ponad 30 opakowań dla których wykonaliśmy autorskie rysunki ziół i owoców).
Rysunek podobnie jak fotografia, przyciąga uwagę. Miękkość kreski, zabawa światłem, subtelne niedopowiedzenia. W nowoczesnej reklamie w połączeniu z kreatywnym myśleniem stanowi element oryginalnego i nowoczesnego projektu np. opakowań, etykiet, katalogów itp.

rysunek elektroniczny piórkiem
projekt graficzny ikon
rysunek tradycyjny
Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie zostały wykonane przez naszą agnecję© topmedia Maria Radomska-Grobelska projekt, fotografia Lublin 2013-2015
Kontakt
mobile 606-711-558
e-mail topmedia@op.pl