strony www
projekt i druk

fotografia

Mając możliowść wyboru kierunku, siły i ilości źródeł światła, jesteśmy w stanie pokazać w kadrze to co najlepsze, a ukryć to co nie pożądane.
Naszą domeną jest fotografia reklamowa budynków, wnętrz i dań, wykonywana na zlecenie restauracji i hoteli.
Zdjęcia korporacyjne i biznesowe umieszczone w czasopismach, publikacjach, stronach www, stanowią element komunikacji marketingowej i PR-owej. Dlatego promujemy osobowość i wizerunek liderów oraz pracowników, a tym samym wzmacniamy postrzeganie Państwa firmy na rynku.
fotografia produktu
retusz elektroniczny
sesja fotograficzna
Istotą fotografii produktu jest obudzić u odbiorcy pragnienie posiadania. Możemy tego dokonać dzięki profesjonalnym zdjęciom studyjnym. Tak wykonana fotografia ukaże produkt bardziej zachęcająco dla każdego potencjalnego klienta.

Przez lata wykonaliśmy wiele zdjęć dla firm i zakładów produkcyjnych z różnych branż (spożywczej, przemysłowej, usługowej etc.), dlatego wiemy, że do każdego przedmiotu lub modela należy podchodzić indywidualnie. Dzięki takiej postawie mamy pewność, że zlecający usługę będzie zawsze zadowolony.
Retusz elektroniczny pozwala na uzyskanie aksamitnej skóry modelki, usuwa wszelkie niedoskonałości tkaniny, owocom i roślinom nadaje idealną barwę i gładkość. Jest magicznym tchnieniem w ręku doświaczonego grafika - kiczem w ręku laika.

profesjonalny retusz elektroniczny
naturalny wygląd
wiedza i doświadcznie

Każda z sesji fotograficznych oparta jest na współpracy doświadczonego fotografa oraz plastyka, dbającego o ustawienie detali i wyeksponowanie aranżacji podkreślających urok danego miejsca. Aby stworzyć ofertę budzącą zachwyt Państwa Klienta wykorzystujemy całą swoją wiedzę i umiejętności.
Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie zostały wykonane przez naszą agnecję© topmedia Maria Radomska-Grobelska projekt, fotografia Lublin 2013-2015
Kontakt
mobile 606-711-558
e-mail topmedia@op.pl